۰۴۱۳۵۵۵۱۶۰۱
جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱

درباره ما

سات آل و اهداف مجموعه:

“سات آل” وبسایتی است که همانند سایر وبسایت های املاک در زمینه ی خرید، فروش و … ملک فعالیت دارد ولی با یک تفاوت. “سات آل” به جای اینکه به صورت محدود و داخل سایت عمل کند، در تلاش است تا با ارائه بهترین خدمات در جهت ارایه بهتر اطلاعات به همکاران مشاور املاک به صورت گسترده و جامع عمل نماید. مشاوران همکار گرامی با دسترسی به این فایل گسترده اطلاعاتی می توانند نظر هر مشتری پر توقع و دیر پسند را به خود جلب نمایند که جلب نظر مشتریان و خدمات دهی بهتر می تواند موجب تبلیغات گسترده برای مشاور املاک مذبور باشد.

نحوه ی همکاری:

مشاوران املاک گرامی موارد ملکی خود را بدون اینکه نیاز به ارائه آدرس دقیق و مشخصات مالک باشد و به صورت لیست، ارائه خواهند داد و کارشناسان فنی ما آنها را در سایت جهت استفاده همگان به اشتراک خواهند گذاشت. این همکاری شامل تعامل با تعداد محدودی از همکاران عزیز در هر منطقه از شهر می باشد و در کل شامل یکصد مشاور املاک در کلانشهر تبریز خواهد بود. پنل ویژه ای برای همکاران در نظر گرفته خواهد شد که با شناسه کاربری اختصاصی هر مشاور املاک امکان ورود به قسمت مدیریت سایت و افزودن اطلاعات ملکی ایشان خواهد بود. این پنل در مرحله ی اول به صورت رایگان ارائه خواهد شد که ادامه آن بستگی به همکاری مفید و مستمر مشاورین املاک خواهد داشت و متقاضیان جدید علاوه بر یکصد عضو اولیه ملزم به پرداخت هزینه اشتراک وبسایت خواهند بود.

چرا سات آل:

مجموعه “سات آل” با بهره گیری از مجرب ترین مشاورین املاک شهر و همچنین وبسایت پیشرفته و مهندسین فنی و کامپیوتر و همچنین پشتیبانی ۲۴ ساعته و استفاده از تجارب کارشناسان حقوقی و پاسخگویی به سوالات تمامی اعضا و انجام فعالیت های تبلیغاتی گستردا محیطی (بیلیورد تبلیغاتی) و فعالیت های تبلیغاتی مجازی (انجام تبلیغات در شبکه ها ی اجتماعی مختلف) موجب افزایش راندمان و رضایت مندی اعضا و مشتریان محترم خواهد بود.
ضمناً در آینده در صورت فعالیت های قوی، مفید و مستمر هر یک از همکاران، به صورت اختصاصی نسبت به تشویق مشاور املاک مورد نظر با انجام تبلیغ اختصاصی اقدام خواهد شد.